ІІ  Медбикелік іс «1»,«2»

Күні Сабақ кестесі ІІ  Медбикелік іс «1»
200 аудитория
ІІ Медбикелік іс «2»
500  аудитория
Пән Мұғалімнің аты-жөні Пән Мұғалімнің аты-жөні
Дүйсенбі, 06.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50     Қазақстан тарихы Болвансарова Д.С.
12.00 – 13.20     Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Баекенова Р.С.
13.30 – 14.50 Анатомия, физиология және патология Шакетова А.Ш. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Есентаева А.С.
15.00 – 16.20 Анатомия, физиология және патология Кадырбаева Н.К.    
16.30  –17.50 Қазақстан тарихы Жуманбаева Л.К.    
18.00 –19.20        
Сейсенбі, 07.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сәрсенбі, 08.01 9.00 – 10.20     Анатомия, физиология және патология  Шакетова А.Ш.
10.30 – 11.50     Анатомия, физиология және патология Касенов К.Ш.
12.00 – 13.20     Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Баекенова Р.С.
13.30 – 14.50 Классный час   Классный час  
15.00 – 16.20 Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Баекенова Р.С.    
16.30  –17.50 Қазақстан тарихы Жуманбаева Л.К.    
18.00 –19.20 Кәсіби шет тілі Отеулинова А.З.    
Бейсенбі, 09.01 9.00 – 10.20     Анатомия, физиология және патология Касенов К.Ш.
10.30 – 11.50     Микробиология және вирусология Какенова А.К.
12.00 – 13.20 Микробиология және вирусология (СРОП) Какенова А.К. Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Баекенова Р.С.
13.30 – 14.50 Микробиология және вирусология Какенова А.К.    
15.00 – 16.20 Медицинадағы латын тілі Оразаева З.М.    
16.30  –17.50 Кәсіби шет тілі Отеулинова А.З.    
18.00 –19.20        
Жұма, 10.01 9.00 – 10.20     Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Баекенова Р.С.
10.30 – 11.50     Қазақстан тарихы Болвансарова Д.С.
12.00 – 13.20     Мед.биология с генетикой (СРОП) Рустемова А.Р.
13.30 – 14.50 Кәсіби шет тілі Отеулинова А.З.    
15.00 – 16.20 Анатомия, физиология және патология Шакетова А.Ш.    
16.30  –17.50 Анатомия, физиология және патология Кадырбаева Н.К.    
18.00 –19.20        
Сенбі,11.01 9.00 – 10.20 Қазақстан тарихы конс Жуманбаева Л.К. Анатомия, физиология және патология  Шакетова А.Ш.
10.30 – 11.50 Қазақстан тарихы конс Жуманбаева Л.К. Анатомия, физиология және патология Касенов К.Ш.
12.00 – 13.20 Анатомия, физиология және патология Кадырбаева Н.К. Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.
13.30 – 14.50 Медицинадағы латын тілі Оразаева З.М. Қазақстан тарихы конс Болвансарова Д.С.
15.00 – 16.20 Мед.биология с генетикой (СРОП) Рустемова А.Р. Қазақстан тарихы конс Болвансарова Д.С.
16.30  –17.50        
18.00 –19.20