ІІ Медбикелік іс «3» II Сестринское дело «4»

Күні Сабақ кестесі ІІ Медбикелік іс «3»
206  аудитория
II Сестринское дело «4»
511 аудитория
Пән Мұғалімнің аты-жөні Пән Мұғалімнің аты-жөні
Понедельник, 06.01 9.00 – 10.20     Анатомия, физиология и патология Ахмадиева Ж.К.
10.30 – 11.50     Анатомия, физиология и патология Кадырбаева Н.К.
12.00 – 13.20     Общая гигиена Койшыбаева С.Т.
13.30 – 14.50 Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.    
15.00 – 16.20 Кәсіби орыс тілі және ақпаратты басқару Омиржанова К.О.    
16.30  –17.50 Қазақстан тарихы Жаспанова Г.К.    
18.00 –19.20        
Вторник, 07.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Среда, 08.01 9.00 – 10.20     Анатомия, физиология и патология Ахмадиева Ж.К.
10.30 – 11.50     Анатомия, физиология и патология Кадырбаева Н.К.
12.00 – 13.20     История Казахстана Горлов О.А.
13.30 – 14.50 Классный час   Классный час  
15.00 – 16.20 Қазақстан тарихы Жаспанова Г.К.    
16.30  –17.50 Анатомия, физиология және патология Шакетова А.Ш.    
18.00 –19.20 Анатомия, физиология және патология Касенов К.Ш.    
Четверг, 09.01 9.00 – 10.20     Анатомия, физиология и патология Ахмадиева Ж.К.
10.30 – 11.50 Қазақстан тарихы конс Жаспанова Г.К. Латинский язык в медицине Рахматулина З.Р.
12.00 – 13.20 Қазақстан тарихы конс Жаспанова Г.К. История Казахстана Горлов О.А.
13.30 – 14.50 Анатомия, физиология және патология Шакетова А.Ш.    
15.00 – 16.20 Анатомия, физиология және патология Касенов К.Ш.    
16.30  –17.50 Кәсіби орыс тілі және ақпаратты басқару Омиржанова К.О.    
18.00 –19.20        
Пятница, 10.01 9.00 – 10.20     Латинский язык в медицине Рахматулина З.Р.
10.30 – 11.50     Микробиология и вирусология Тұрдығазина І.С.
12.00 – 13.20     Проф. иностранный язык   Акимеева Б.О.
13.30 – 14.50 Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е. История Казахстана конс Горлов О.А.
15.00 – 16.20 Медицинадағы латын тілі Оразаева З.М. История Казахстана конс Горлов О.А.
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Суббота, 11.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20     Общая гигиена Койшыбаева С.Т.
13.30 – 14.50 Мед.биология с генетикой  Рустемова А.Р. Мед.биология с генетикой Какенова А.К.
15.00 – 16.20 Микробиология және вирусология Рустемова А.Р. Анатомия, физиология и патология Кадырбаева Н.К.
16.30  –17.50 Медицинадағы латын тілі Оразаева З.М. Микробиология и вирусология Тұрдығазина І.С.
18.00 –19.20