ІІ Лабораториялық диагностика «1» IІ Емдеу ісі «1»

Күні Сабақ кестесі ІІ Лабораториялық диагностика «1»
504  аудитория
IІ Емдеу ісі «1»
307  аудитория
Пән Мұғалімнің аты-жөні Пән Мұғалімнің аты-жөні
Дүйсенбі, 06.01 9.00 – 10.20 Основы гистологических иследований (СРОП) Аубакирова Г.А. Молекулалық биология пр Рустемова А.Р.
10.30 – 11.50 Мед. биология, генетика, радиология Рустемова А.Р. Микробиология және вирусология Какенова А.К.
12.00 – 13.20     Медицинадағы латын тілі Оразаева З.М.
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сейсенбі, 07.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сәрсенбі, 08.01 9.00 – 10.20 Элективы ОСД (СРОП) Салимова И.Ф. Молекулалық биология пр Рустемова А.Р.
10.30 – 11.50 Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Омиржанова К.О. Қазақстан тарихы Есентаева А.С.
12.00 – 13.20 Қазақстан тарихы Жаспанова Г.К. Кәсіби шет тілі Отеуленова А.З.
13.30 – 14.50 Классный час   Классный час  
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Бейсенбі, 09.01 9.00 – 10.20 Психология негіздері және коммуникат.дағдылар  Жахиянов А.Ж. Анатомия, физиология Кадырбаева Н.К.
10.30 – 11.50 Мед. биология, генетика, радиология Рустемова А.Р. Анатомия, физиология Шакетова А.Ш.
12.00 – 13.20 Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е. Қазақстан тарихы Есентаева А.С.
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Жұма, 10.01 9.00 – 10.20 Психология негіздері және коммуникат.дағдылар  Жахиянов А.Ж. Анатомия, физиология Кадырбаева Н.К.
10.30 – 11.50 Мед. биология, генетика, радиология Рустемова А.Р. Анатомия, физиология Шакетова А.Ш.
12.00 – 13.20 Основы гистологических иследований (СРОП) Аубакирова Г.А. Анатомия, физиология Кадырбаева Н.К.
13.30 – 14.50 Психология негіздері және коммуникат.дағдылар (СРОП) Жахиянов А.Ж.    
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сенбі,11.01 9.00 – 10.20 Психология негіздері және коммуникат.дағдылар  Жахиянов А.Ж. Кәсіби орыс тілі және     ақпаратты басқару Омиржанова К.О.
10.30 – 11.50 Мед. биология, генетика, радиология Рустемова А.Р. Кәсіби шет тілі Отеуленова А.З.
12.00 – 13.20 Основы мед,паразиотологий (СРОП) Какенова А.К. Молекулалық биология пр Рустемова А.Р.
13.30 – 14.50 Қазақстан тарихы конс Жаспанова Г.К. Қазақстан тарихы конс Есентаева А.С.
15.00 – 16.20 Қазақстан тарихы конс Жаспанова Г.К. Қазақстан тарихы конс Есентаева А.С.
16.30  –17.50        
18.00 –19.20