IIІ Медбикелік іс «3» IIІ Медбикелік іс «А»

Күні Сабақ кестесі IIІ  Медбикелік іс «3»
302  аудитория
IIІ  Медбикелік іс «А»
 аудитория
Пән Мұғалімнің аты-жөні Пән Мұғалімнің аты-жөні
Дүйсенбі, 06.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20     Экология және тұрақты даму Рустемова А.Р.
13.30 – 14.50 Жалпы патология Касенов К.Ш. Информатика  Кайырбекова Л.К.                Бейсенбаева Д.К.
15.00 – 16.20 Денсаулықты нығайту Жумажанова А.С. Жалпы гигиена Ахмадиева Ж.К.
16.30  –17.50 Жалпы патология Касенов К.Ш.    
18.00 –19.20 Денсаулықты нығайту Жумажанова А.С.    
Сейсенбі, 07.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50        
15.00 – 16.20        
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сәрсенбі, 08.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50 Классный час   Классный час  
15.00 – 16.20 Жалпы гигиена Койшыбаева С.Т. Психология нег. және ком.дағдылар Информатика 1пг Сакенова А.С.                  Кайырбекова Л.К.
16.30  –17.50 Денсаулықты нығайту Жумажанова А.С. Экология және тұрақты даму Рустемова А.Р.
18.00 –19.20 Психология нег. және ком.дағдылар Информатика Сакенова А.С. Бейсенбаева Д.К. Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.
Бейсенбі, 09.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20        
13.30 – 14.50 Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е. Психология нег. және ком.дағдылар Информатика 2пг Сакенова А.С.                  Бейсенбаева Д.К.
15.00 – 16.20 Жалпы гигиена Койшыбаева С.Т. Психология нег. және ком.дағдылар Информатика 1пг Сакенова А.С.                  Кайырбекова Л.К.
16.30  –17.50 Денсаулықты нығайту Жумажанова А.С. Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.
18.00 –19.20        
Жұма, 10.01 9.00 – 10.20     ТҚН Оразаева З.М.
10.30 – 11.50     Жалпы гигиена Ахмадиева Ж.К.
12.00 – 13.20     Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.
13.30 – 14.50 Психология нег. және ком.дағдылар Информатика Сакенова А.С. Кайырбекова Л.К.    
15.00 – 16.20 Жалпы патология Касенов К.Ш.    
16.30  –17.50        
18.00 –19.20        
Сенбі,11.01 9.00 – 10.20        
10.30 – 11.50        
12.00 – 13.20 Жалпы патология Касенов К.Ш. Дене шыныктыру Касенов Р.А.
13.30 – 14.50     Жалпы патология Шакетова А.Ш.
15.00 – 16.20 Жалпы патология Касенов К.Ш. Психология нег. және ком.дағдылар  Сакенова А.С.                  
16.30  –17.50     Кәсіби шет тілі Мендекина А.Е.
18.00 –19.20